استان مرکزی، دلیجان، کیلومتر 5 جاده اصفهان، شهرک صنعتی دلیجان، بلوار تلاشگران جنوبی، نبش سروستان 3

ایزوگام متری چند؟

ایزوگام دلیجان یکی از محصولات معتبر و محبوب در صنعت عایق‌بندی ساختمان است و توسط شرکت آسابام تولید می‌شود. مزایای استفاده از ایزوگام دلیجان مارک آسابام عبارتند از...

ایزوگام متری چند هست؟

قیمت ایزوگام متری به وسیلهٔ عوامل مختلفی مانند نوع و کیفیت مواد اولیه، ابعاد و ضخامت ایزوگام، و نحوهٔ نصب و اجرا متغیر است. ایزوگام‌ها، عموماً برای عایق‌بندی ساختمان‌ها در برابر حرارت، صوت و رطوبت استفاده می‌شوند و قیمت آنها بسته به عوامل زیر متغیر است:

1. نوع ایزوگام: وجود ایزوگام‌های مختلف با خواص متفاوت مانند ایزوگام‌های پلی‌استایرن (EPS)، پلی‌یورتان (PUR)، پلی‌آمید (PIR) و سلولزی، تفاوتی در قیمت ایجاد می‌کند. هر نوع ایزوگام، قابلیت‌ها و عملکرد متفاوتی دارد و قیمت آن نیز تغییر می‌کند.

2. کیفیت مواد اولیه: کیفیت مواد اولیه مورد استفاده در تولید ایزوگام تأثیر قابل توجهی بر قیمت آن دارد. مواد با کیفیت بالاتر، معمولاً هزینهٔ بیشتری دارند. همچنین، میزان مقاومت به حرارت، عایق بودن، و دوام ایزوگام نیز به کیفیت مواد مربوط می‌شود.

3. ابعاد و ضخامت ایزوگام: ابعاد و ضخامت ایزوگام نیز تأثیر قابل توجهی بر قیمت آن دارد. ایزوگام‌های با ابعاد و ضخامت بیشتر، معمولاً قیمت بیشتری دارند. همچنین، در صورت نیاز به سفارشی سازی ایزوگام برای ساختمان، قیمت ممکن است افزایش یابد.

4. نصب و اجرا: هزینهٔ نصب و اجرا ایزوگام نیز می‌تواند قسمتی از قیمت نهایی را تشکیل دهد. متغیرهایی مانند میزان نیروی کار مورد نیاز، محل نصب، و پیچیدگی عملیات نصب و اجرا می‌تواند بر قیمت تأثیر بگذارد.

در نتیجه، به دلیل وجود عوامل متعدد، ارائهٔ یک قیمت دقیق برای ایزوگام متری بسیار دشوار است. بهتر است با مشاوران و تولیدکنندگان محصولات ایزوگام در منطقهٔ خود تماس بگیرید تا قیمت را بر اساس نیازهای خاص و شرایط محلی خودتان مشخص کنید. آنها قادر خواهند بود تا به شما راهنمایی کنند و بهترین قیمت را برای شما ارائه دهند.

Share the Post:

مطالب مرتبط

ایزوگام دلیجان یکی از محصولات معتبر و محبوب در صنعت عایق‌بندی ساختمان است و توسط شرکت آسابام تولید می‌شود. مزایای
خرید ایزوگام در کرج برای ایجاد عایدی حیاتی به دلیل اهمیت حفاظت از ساختمان‌ها در برابر نفوذ آب و حفظ
عراق به عنوان یکی از کشورهای پرجمعیت و بازارهای بزرگ در منطقه خاورمیانه شناخته می‌شود که اقتصادی پویا و متحول
یکی از راه‌های محبوب برای عایق کردن پشت بام، استفاده از رول ایزوگام است. ایزوگام‌ها به خاطر ویژگی‌های عایق حرارتی
ایزوگام یکی از مواد عایق‌بندی رطوبتی است که در صنعت ساختمان و کارخانجات مورد استفاده قرار می‌گیرد. استفاده از ایزوگام