Skip links

بهترین ایزوگام دلیجان برای پشت بام

بهترین ایزوگام دلیجان برای پشت بام

انتخاب بهترین نوع ایزوگام برای پشت بام، سقف و دیوارها از اهمیت زیادی برخوردار است، چرا که نم و رطوبتی که از فضای بیرون خانه، دیوارها و پشت بام به داخل خانه نفوذ می کند، باعث عدم استحکام و پایین آمدن عمر ساختمان می شود و اگر عمر ساختمان برای شما اهمیت دارد باید با استفاده از یک ایزوگام خوب و مرغوب، عایق بندی مناسبی را برای منزل خود ایجاد کنید.

درست است که از ایزوگام در بخش‌های داخلی خانه مثل سرویس بهداشتی هم استفاده می‌شود، اما کیفیت جنس و نصب آن در پشت بام و سقف ساختمان‌های اداری، تجاری و مسکونی به مراتب بیشتر است. هنگام خرید و اجرای ایزوگام، اکثر افراد به دنبال این سوال هستند که، یک ایزوگام خوب چه خصوصیاتی باید داشته باشد و چگونه باید بهترین ایزوگام برای سقف را تشخیص داد.

ما در این مطلب، می خواهیم خصوصیات بهترین ایزوگام پشت بام و سقف و راه های شناخت ایزوگام باکیفیت را برایتان شرح دهیم تا با یک خرید خوب، با آرامش در منزل خود زندگی کنید.

بهترین ایزوگام دلیجان برای پشت بام و سقف
بهترین ایزوگام دلیجان برای سقف و پشت بام برند آسابام دلیجان

ارزش شناخت بهترین ایزوگام دلیجان برای پشت بام

شاید مهمترین بخش عایق کاری ساختمان‌ها، انتخاب بهترین ایزوگام باشد. در نظر بگیرید اگر شما، بهترین نصاب را برای نصب ایزوگام استخدام کنید و او کار خود را به بهترین شکل انجام دهد اما از ایزوگام خوب و مرغوب استفاده نکنید، بعد از اولین باران یا برف، شاهد نتایج آن هستید.

تمامی مشکلات بعد از اولین باران قابل مشاهده است، در صورت استفاده از ایزوگام بی کیفیت و وجود یک سوراخ یا ترک ریز در سطح ایزوگام، دوباره شاهد نفوذ آب در سقف و پشت بام هستید و این مشکل باعث ایجاد هزینه های اضافی بر هزینه اولیه می‌شود و اینجاست که اهمیت انتخاب بهترین ایزوگام برای سقف و پشت بام مشخص می‌شود. پس بهتر است از همان ابتدا، هزینه بیشتری جهت خرید یک ایزوگام خوب کنید.

بارگیری بهترین ایزوگام دلیجان برای پشت بام
بارگیری بهترین برند ایزوگام دلیجان برای پشت بام

ویژگی های بهترین ایزوگام دلیجان

برای انتخاب بهترین ایزوگام برای پشت بام و سقف، قبل از هر چیز باید میزان یودجه خود و کاربرد آن را بررسی کنید و مناسب ترین ایزوگام برای کار خود را انتخاب کنید. در ادامه به بررسی مشخصاتی که یک ایزوگام خوب باید داشته باشد می‌پردازیم.

 • یک ایزوگام خوب باید قدرت کششی بالایی داشته باشد و با هر قدرتت و نیرویی پاره نشود.
 • ایزوگام با کیفیت، نباید در اثر تا شدن، بشکند؛ پس بهتر است پیش از خرید ایزوگام این مورد را امتحان کنید.
 • از مهمترین مشخصات ایزوگام خوب، داشتن علامت استاندارد و تاریخ تولید است.
 • بهترین ایزوگام، باید تا دمای منفی پنج درجه سانتی گراد، در برابر سرما مقاوم باشد.
 • ایزوگام خوب باید تا دمای 120 درجه سانتی گراد، در برابر گرما مقاوم باشد.
 • نقطه اشتعال یک ایزوگام خوب باید 250 درجه سانتی گراد باشد.
 • ایزوگام خوب در مقابل گاز ها و اسیدهای شیمیایی مقاوم است.
 • یکی دیگر از خصوصیات ایزوگام خوب، داشتن روکش آلمینیومی است که ساختمان را در مقابل اشعه و نور آفتاب محافظت می‌کند.

در بالا ویژگی‌های مهمی که یک ایزوگام باید داشته باشد را بررسی کردیم، شما هنگام خرید لازم است که تمامی این موارد را بررسی کنید و از فروشنده جویا شوید. شما عزیزان باید به این نکته مهم توجه داشته باشید که ایزوگام های با قیمت پایین، معمولا غیر استاندارد بوده و کیفیت بالایی ندارند.

بهترین ایزوگام سوپر صادراتی دلیجان
بهترین ایزوگام سوپر صادراتی دلیجان برند طراوت دلیجان

در ادامه به بررسی کامل‌تری از سایر ویژگی‌های یک ایزوگام خوب می‌پردازیم. ایزوگام ها از نظر کیفیت به سه دسته زیر تقسیم می شوند:

 • ایزوگام ممتاز و سوپر صادراتی
 • ایزوگام درجه یک
 • ایزوگام درجه دو

مواد اولیه بهترین ایزوگام دلیجان

به طور کلی مواد تشکیل دهنده ایزوگام قیر، پشم شیشه نسوز، مواد پلیمری و فویل آلمینیومی است. یک ایزوگام خوب، ایزوگامی است که از مواد پلیمیری با کیفیت و حدود 60-70 درصد قیر خالص تشکیل شده باشد. علاوه بر آن دارای روکش آلمینیومی هم باشد. در بعضی از ایزوگام ها برای مناسب تر شدن قیمت از این روکش استفاده نمی‌شود.

مشخصات بهترین ایزوگام دلیجان
مشخصات بهترین ایزوگام دلیجان برند بانو نگین آسمان

طول و عرض بهترین ایزوگام دلیجان

هنگام خرید و انتخاب بهترین ایزوگام دلیجان برای پشت بام، لازم است که به استاندارد بودن طول و عرض آن توجه کنید. یک ایزوگام خوب و استاندارد، دارای طول 10 متر و عرض 1 متر می‌باشد. بنابراین هنگام خرید حتما به استاندارد بودن طول و عرض ایزوگام توجه کنید.

ضخامت بهترین ایزوگام دلیجان چقدر است؟

ضخامت استاندارد برای بهترین ایزوگام دلیجان با کیفیت جهت سقف و پشت بام 4 میلی متر است. اما گاهی اوقات برای شرایط خاصی ممکن است شما نیاز به ضخامت بیشتری داشته باشید، در چنین مواقعی شما می توانید ایزوگام با ضخامت مورد نظر خود را سفارش دهیدف اما بهتر است که از ضخامت کمتر از 4 میلی متر استفاده نکنید.

ضخامت بهترین ایزوگام دلیجان
ضخامت بهترین ایزوگام دلیجان برند آسابام دلیجان

مشخصات بهترین ایزوگام دلیجان از نظر وزن

وزن استاندارد برای یک رول بهترین ایزوگام دلیجان باید بین 40 تا 42 کیلوگرم باشد و بهتر است، وزن ایزوگام انتخابی از این میزان کمتر نباشد. گاهی اوقات بعضی از شرکت ها برای افزایش وزن ایزوگام از پودرهای مخصوصی استفاده می‌کنند که تشخیص ان کمی دشوار است.

طول عمر بهترین ایزوگام دلیجان چقدر است؟

بهترین ایزوگام دلیجان، به طور معمول 10 سال را به خوبی کار می کند. اما در حالت کلی چندین مورد در افزایش طول عمر آن تاثیر دارد. مثلا ایزوگام هایی که درصد بیشتری قیر در آنها استفاده شده است، کیفیت بالاتری دارند، که محصولات ایزوگام آسابام دلیجان در این فهرست و جزء تاپ ترین ایزوگام ها هستند. نحوه و کیفیت نصب ایزوگام، دومین نکته مهم در افزایش طول عمر آن است و در آخر شرایط آب و هوایی هم در زودتر یا دیرتر خراب شدن ایزوگام موثر است.

بهترین پشم و شیشه دلیجان
بهترین پشم و شیشه دلیجان،پشم و شیشه نیایش دلیجان

روش تشخیص بهترین ایزوگام دلیجان برای سقف و پشت بام

 علاوه بر ویژگی هایی که در بالا بیان شد، شما از طریق سه روش زیر می توانید کفیت بهترین ایزوگام دلیجان برای سقف و پشت بام را تشخیص دهید.

تشخیص براساس جنس ایزوگام: هنگام خرید ایزوگام، با دست قسمت خارجی ایزوگام را لمس کنید. ایزوگامی خوب است که بعد از لمس آن، هیچ ذره و سیاهی به دستانتان نچسبیده باشد.

تشخیص بر اساس بوی ایزوگام: موقع خرید ایزوگام را بو کنید، اگر بوی آن خیلی شدید و شبیه گازوئیل بود، این ایزوگام از کیفیت خوبی برخوردار نیست.

تشخیص بر اساس قدرت کشش: برای این کار یک آزمایش انجام دهید، یک تکه کوچک از ایزوگام را در فریزر بگذارید و بعد از یکی دو ساعت، سعی کنید آن را خم کنید. اگر هنگام خنک کردن، ایزوگام دچار شکستگی یا حتی ترک شد، کیفیت آن خوب نیست، زیرا که در برابر سرمای شدید هم همین واکنش را نشان می‌دهد.

بهترین برند ایزوگام دلیجان
بهترین برند ایزوگام دلیجان، ایزوگام آسابام دلیجان

 بهترین کارخانه ایزوگام دلیجان

شرکت های زیادی اقدام به تولید ایزوگام می کنند که شما باید پیش از خرید، با آنها آشنایی داشته باشید تا از شرکتهایی که ایزوگام نامرغوب و ارزان می فروشند، خرید نکنید کارخانه ایزوگام آسابام دلیجان به عنوان بهترین مارک و برند بازار ایزوگام با نحصولات متنوع با کاری و آب و هوا و استناداردهای ملی و بین المللی فعالیت می کند.

شرکت ایزوگام آسابام دلیجان با بهره گیری از بهترین تکنولوژی روز دنیا در فهرست بهترین شرکت تولید کننده ایزوگام دلیجان در بازار داخلی و بین المللی از معتبرترین و خوشنام ترین شرکت های فعال در حوزه ایزوگام و عایق های رطوبتی است.

ایزوگام آسابام با استفاده از مواد اولیه با کیفیت فوق العاده و عالی و فرمول پخت متفاوت و استاندارد برای عرضه بهترین ایزوگام دلیجان در بازار و رقابت با بهترین های بازار ایزوگام، سعی در معرفی بهترین ایزوگام دلیجان که این نشان با ادعای ما و نظر مشتریان لایق برند و مارک ایزوگام آسابام دلیجان است.

برای شناخت بهترین ایزوگام دلیجان و محصولات ایزوگام آسابام و جهت مشاوره رایگان با استفاده از راه های ارتباطی مندرج در سایت ایزوگام آسابام و شبکه های اجتماعی ایزوگام آسابام دلیجان، با واحد فروش ایزوگام آسابام ارتباط بگیرید.

بهترین کارخانه ایزوگام دلیجان
بهترین کارخانه ایزوگام دلیجان، کارخانه ایزوگام آسابام دلیجان

در این محتوا تلاش کردیم که شما را با خصوصیات بهترین ایزوگام دلیجان برای پشت بام، سقف و دیوارها آشنا کنیم، با خواندن مطالب بالا و در نظر گرفتن تمامی نکات، می توانید به راحتی یک ایزوگام خوب را تشخیص و خریداری کنید. لازم به یادآوری است که زمانی شما از ایزوگام انتخابی، بهترین استفاده را می‌کنید که مراحل نصب آن به طور کامل و به درستی انجام شده باشد. پس انتخاب یک نصاب خوب را فراموش نکنید.

Leave a comment