Skip links

ایزوگام دلیجان متری چند؟

ایزوگام دلیجان متری چند؟

قیمت ایزوگام برای بسیاری از افراد، سازمان‌ها و شرکت‌های پیمانکار امری مهم و تعین کننده بودجه و هزینه یک پروژه و هزینه تمم شده یک ساختمان است. درواقع همه ما به دنبال ایزوگام باکیفیت و قیمت مناسب هستیم. در این مطلب به بررسی قیمت ایزوگام دلیجان همراه نصب و بدون نصب و همچنین لوازم و وسایل موردنیاز یک نصاب ایزوگام و ایزوگام کار می‌پردازیم.

بهترین ایزوگام سوپر صادراتی دلیجان
بهترین ایزوگام سوپر صادراتی دلیجان برند طراوت دلیجان

از مهم‌ترین عواملی که بر روی دستمزد یک نصاب ایزوگام تأثیر می‌گذارد، نوع شیب و سطح سقف پشت‌بام است. قیمت ایزوام روی پشت‌بام صاف، کم‌هزینه‌تر از سطوح شیب‌دار همچون شیروانی و سطح گنبدی است.

وجود ناهمواری بسیار روی سقف، نیز از عوامل افزایش هزینه اجرا و نصب ایزوگام است. به همین دلیل هرچه سقف پشت‌بام یا سقف شما صاف‌تر باشد ممکن است هزینه کمتری برای نصب بپردازید و حداقل تأثیر آن می‌تواند رشد و اجرای سریع پروژه ایزوگام کاری باشد.

اگر به دنبال بهترین ایزوگام پشت‌بام هستید پیشنهاد می‌کنیم مطلب بهترین ایزوگام پشت‌بام دلیجان را مطالعه فرمایید.

قیمت ایزوگام به همراه نصب گران‌تر از ایزوگام بدون نصب است. اگر قصد دارید عایق‌کاری ساختمان در حال ساخت خود را به نصاب بسپارید، پیشنهاد گروه فروش آسابام دلیجان، استفاده از تیم مجرب و فنی در این حوزه است. اگر به دنبال نصاب ماهر ایزوگام و باوجدان هستید، جهت مشاوره رایگان می‌توانید با گروه فنی و فروش آسابام دلیجان، در ارتباط باشید.

نکته مهم: مقدار ایزوگام مورداستفاده برای محاسبه مساحت سقف و پشت‌بام باید 20 الی 30 درصد اضافه‌تر در نظر بگیرد. دلیل این امر پوشش کامل لبه‌های هم‌جوار ایزوگام‌ها، کانال‌های کولر و برآمدگی‌های روی پشت‌بام به‌خوبی با ایزوگام پوشانده شوند تا براثر بارندگی و بارش برف، نفوذ آب به زیر سطح عایق شده و ایزوگام شده سبب زیان و خسارت نشود.

مدیر عامل بهترین ایزوگام دلیجان
مهندس حسن شفیعی، مدیر عامل بهترین ایزوگام دلیجان

 

قیمت ایزوگام بدون نصب به‌طورکلی به موارد زیر وابسته است:

 • کیفیت قیر موجود در ایزوگام
 • وزن
 • ارتفاع یا ضخامت
 • بیمه حوادث
 • گارانتی انجام کار
 • برند خریداری‌شده

عوامل مؤثر بر قیمت تمام‌شده ایزوگام

قیمت ایزوگام به‌صورت کلی به عوامل مختلفی بستگی دارد که یکی از این عوامل کارخانه تولیدکننده ایزوگام هست. بعضی شرکت‌ها برای پایین نگه‌داشتن قیمت نهایی ایزوگام معمولاً طوری ایزوگام را تولید می‌کنند که ارتفاع آن از چهل میلی‌متر و زن هر رول ایزوگام از 40 کیلوگرم بیشتر نشود.

ایزوگام شکیلا گستر
ایزوگام شکیلاگستر از محصولات شرکت ایزوگام آسابام دلیجان

آیا هزینه ابزار موردنیاز مصرفی برای نصب ایزوگام بر عهده مشتری است؟

همان‌طور که استحضار دارید هرگونه خدمات برای ساختمان نیازمند ابزار و وسایلی هست؛ نصاب ایزوگام نیز به لوازم جانبی نیاز دارد که در صورت پرداخت کلی هزینه جهت خرید و نصب لوازم اضافی از شما دریافت نمی‌شود.

این لوازم عبارت‌اند از:

 • طناب و قرقره انتقال: جهت امنیت و نبود آسانسور
 • مشعل ایزوگام (سر پیک): تأمین شعله به جهت چسباندن عایق
 • فندک جرقه‌ای: جهت روشن کردن مشعل
 • کپسول آتش‌نشانی: جهت خاموش کردن احتمالی آتش‌سوزی
 • کپسول گاز: تأمین حرارت جهت چسباندن ایزوگام به سطح موردنظر
 • کمچه و مال‌بند: برای جوشکاری فاصله‌های بین سطوح
 • تیغ موکت بری فلزی: جهت برش زدن منظم
 • لوازم ایمنی: همچون دستکش نسوز، عینک کار و …
بارگیری همه روزه ایزوگام دلیجان
بارگیری همه روزه ایزوگام دلیجان برند آسابام دلیجان

قیمت نصب ایزوگام دلیجان

قیمت ایزوگام دلیجان با نصب چگونه محاسبه می‌شود؟ قیمت نصب ایزوگام به عواملی مثل مساحت و متراژ کار، نوع مصالح موردنیاز، حمل‌ونقل و ایاب و ذهاب و همچنین وجود نیاز به زیرسازی و آماده‌سازی، بستگی دارد. هرکدام از انواع مختلف ایزوگام مثل تک لایه و دولایه شامل تیشو و پلی استر و یا ایزوگام باروکش آلومینیوم ازنظر قیمت خرید باهم تفاوت دارند اما اجرت نصبشان تفاوت چندانی با یکدیگر ندارد. در این مطلب شرح مختصری از عوامل مؤثر بر قیمت ایزوگام با نصب ساختمان را باهم مرور می‌کنیم. بامطالعه این مطلب می‌توانید به‌طورکلی هزینه ایزوگام پشت‌بام و سایر قسمت‌های خانه را برآورد کنید.

ایزوگام با نام تجاری عایق‌های آماده نم و رطوبت است که در انواع ساختمان‌ها و محل‌های مختلف آن‌ها ازجمله سرویس بهداشتی، استخر، حمام، دیوارها و پشت‌بام‌ها نصب می‌شود. این عایق درواقع جایگزین مناسبی برای شیوه سنتی قیرگونی است که ازنظر نصب و دوام و ماندگاری مزیت بیشتری نسبت به شیوه قدیمی دارد. ایزوگام شامل ورقه‌ها و الیافی از جنس پلی‌استر و آلومینیوم و یا تیشو است که با قیر به هم متصل شده‌اند. البته در ایزوگام همچنان ماده اصل تشکیل‌دهنده عایق قیر است. از این نوع عایق ضد رطوبت کردن پی و فونداسیون ساختمان‌ها و در عایق کردن پشت‌بام‌ها، استخرها، کانال‌های آبیاری، مخازن، سدها و پل‌ها استفاده می‌شود. بیشتر ایزوگامی که در عایق‌بندی مورداستفاده قرار می‌گیرد یکی از دو نوع پلیمری و یا دمیده (قیر دمیده) است. برای اطلاع از قیمت ایزوگام بهتر است قیمت نمانام‌های مختلف را داشته باشید، مانند:

 • قیمت ایزوگام شرق
 • قیمت ایزوگام دلیجان

هزینه ایزوگام بر اساس ابعاد

متراژ یا درواقع مساحت فضای ایزوگام اولین و مهم‌ترین عامل در برآورد قیمت نصب ایزوگام است. متخصصین قیمت‌گذاری را به‌صورت متری انجام می‌دهند. متراژ فضا میزان پوشش ایزوگام موردنیاز را نشان می‌دهد و ازاین‌جهت درواقع بر هزینه اولیه خرید تأثیر می‌گذارد. هر چه مساحت کار نصب ایزوگام بیشتر باشد و در متراژهای بزرگ‌تر، قیمت نصب ایزوگام کمتر می‌شود. معمولاً فروشندگان ایزوگام شرایط و نیرو اجرا و نصب ایزوگام را هم فراهم می‌کنند و رقم معقولی را برای قیمت ایزوگام با نصب پیشنهاد می‌کنند. اگرچه ممکن است قیمت ایزوگام بدون نصب کمی پایین‌تر باشد، مثلاً با نگاهی کلی به لیست قیمت ایزوگام بدون نصب درخواهیم یافت که قیمت ایزوگام شرق و دلیجان بدون نصب خیلی کمتر می‌شود ولی توصیه ما به شما این است که خودتان به‌هیچ‌وجه اقدام به نصب ایزوگام نکنید و این کار را به متخصصین واگذار کنید.

بهترین برند ایزوگام دلیجان
بهترین برند ایزوگام دلیجان ایزوگام آسابام

هزینه حمل‌ونقل ایزوگام دلیجان

هزینه عمده دیگر اجرا و نصب ایزوگام قیمت حمل‌ونقل پوشش‌های ایزوگام و کپسول‌ها و سایر لوازم موردنیاز برای نصب به محل است. معمولاً این هزینه با محله مشتری تغییر می‌کند. در داخل ساختمان هم هرچه رساندن مصالح و لوازم ایزوگام به محل زحمت بیشتری ببرد هزینه حمل‌ونقل را افزایش خواهد داد. اگر سطح کار متراژ خیلی بالایی داشته ‌باشد به‌طوری‌که برای حمل‌ونقل تجهیزات موردنیاز به بیشتر از یک ماشین نیاز باشد طبیعتاً هزینه جابه‌جایی افزایش پیدا می‌کند و مبلغ نهایی قیمت نصب ایزوگام هم بیشتر خواهد بود.

بهترین ایزوگام دلیجان برای پشت بام و سقف
بهترین ایزوگام دلیجان برای سقف و پشت بام برند آسابام دلیجان

هزینه زیرسازی و شیب بندی ایزوگام دلیجان

همان‌طور که گفته شد هدف از نصب ایزوگام بالا بردن مقاومت در برابر نفوذ رطوبت است. ازاین‌رو بهترین ایزوگام برای پشت‌بام به‌عنوان محلی که همیشه در معرض جمع شدن آب باران است با شیب سطح ارتباط مستقیم خواهد داشت. معمولاً مهم‌ترین مرحله قبل از نصب ایزوگام آماده‌سازی و شیب دهی مناسب کف به‌سوی چاهک‌ها یا ناودان‌های خروج آب است؛ بنابراین بهتر است از فروشنده ایزوگام بخواهید در برآورد قیمت ایزوگام مراحل اجرا و هزینه آماده‌سازی را هم برآورد کند. زیرسازی ممکن است به مصالح ساختمانی مثلاً چسب نیاز داشته باشد. در این صورت قیمت چسب ایزوگام نیز باید موردتوجه قرار بگیرد. پس بهتر است قبل از حضور نصاب ایزوگام اقدام به خریداری مصالح موردنیاز کنید و در نظر داشته باشید که مصالح بر قیمت روز ایزوگام تأثیرگذار است.

رول بهترین ایزوگام دلیجان
رول بهترین ایزوگام دلیجان برند آسابام دلیجان

نقشه پشت‌بام

ایزوگام طرح دار علاوه بر کاربردی اصلی جنبه زیبایی نیز دارد و برای حفاظت از دیوارها و استخرها در برابر نم و رطوبت استفاده می‌شود و به همین دلیل ممکن با ایزوگام‌های معمولی تفاوت قیمت داشته باشد. خوشبختانه در لیست قیمت ایزوگام طرح دار تنوع زیادی وجود دارد و می‌تواند پاسخگوی نیاز تمام افراد باشد.

قیمت برند ایزوگام

قیمت تمام محصولات موجود در بازار به برند آن‌ها بستگی دارد. ایزوگام نیز از این قائده مستثنی نیست. ازاین‌رو قیمت ایزوگام شرق و قیمت ایزوگام دلیجان باهم فرق می‌کنند. البته تمام این نمانام‌ها معتبر و قابل‌اطمینان هستند.

محصولات باکیفیت ایزوگام آسابام دلیجان
محصولات باکیفیت ایزوگام آسابام دلیجان

بهترین ایزوگام دلیجان

شرکت ایزوگام آسابام دلیجان، تولیدکننده پیشرو بهترین برند ایزوگام دلیجان در منطقه است. محصولات شرکت ایزوگام آسابام بانام‌های:

ایزوگام آساگستر شرق، ایزوگام آساگستردلیجان، ایزوگام شیلاگستردلیجان، ایزوگام پشم‌شیشه 1323، ایزوگام شکیلا گستر دلیجان، ایزوگام شاپلین دلیجان و ایزوگام نگین مهربانو دلیجان در بازار ایزوگام عرضه می‌گردد. شرکت ایزوگام آسابام دلیجان، دارنده گواهی‌نامه‌های کیفی و استانداردهای جهانی ایزوگام را در کارنامه کیفی ایزوگام و عایق‌های رطوبتی دارد و از بهترین کارخانه‌های تولیدکننده ایزوگام دلیجان در منطقه است.

جهت خرید مستقیم، سفارش بهترین ایزوگام دلیجان و مشاوره در مورد بهترین ایزوگام دلیجان با راه‌های ارتباطی مندرج در سایت ایزوگام آسابام دلیجان تماس حاصل فرمایید.

اگر دنبال قیمت محصولات ایزوگام آسابام دلیجان هستید لطفاً مطلب قیمت ایزوگام آسابام دلیجان را مطالعه فرمایید.

ایزوگام شیلا گستر
ایزوگام شیلاگستر برند آسابام دلیجان

Leave a comment