Skip links

ارزان ترین ایزوگام دلیجان

لیست ارزان ترین قیمت ایزوگام

قیمت ایزوگام برای تاجر و بازرگان ایزوگام  حتی مصرف کننده نهایی یا خانگی نیز بسیار اهیت دارد. چرا که قیمت ایزوگام تاثیر مستقیم در بودجه بندی شرکت های پیمانکاری ساختمانی، سود نهایی بازرگان ایزوگام، هزینه بازسازی ساختمان های فرسوده را به دنبال دارد. ازآنجا که ایزوگام یکی از مواد اصلی در عایق کاری ساختمان ها برای جلوگیری از نفوذ آب و نم است؛ در نتیجه قیمت خرید ایزوگام نیز از فاکتورهای اصلی در ساخت و ساز و تجارت است.

ارزان ترین قیمت ایزوگام دلیجان یا دلیگون بر اساس فاکتورهای ذیل اعلام می گردد:

  • کیفیت و قیمت قیر پلیمری خالص
  • کیفیت و قیمت الیاف تیشو
  • تراکم و فشردگی پلی استر مصرفی
  • نوع ایزوگام و وزن هر رول ایزوگام و نوع روکش ایزوگام و پلیمرهای اصلاح کننده قیر و هزینه های بالاسری و موارد دیگر که توسط کارشناسان فنی مورد ارزیابی قرار می گیرد. ارزان ترین قیمت ایزوگام و عایق رطوبتی وابسته به کیفیت ، جنس ایزوگام و تناژ مصرفی معرفی می گردد.
بارگیری بهترین ایزوگام دلیجان
بارگیری بهترین ایزوگام دلیجان، برند آسابام دلیجان

استعلام قیمت ایزوگام پلیمری

تولید ایزوگام همانطور که اطلاع دارید، تقریباً در کارخانجات ایزوگامی این پروسه به یک شیوه انجام می گیرد. درنتیجه پیشرفت تکنولوژی و فناوری های پخت و وتولید ایزوگام و نوع کیفیت مواد اولیه در تولید ایزوگام و رول ایزوگام تاثیر بسزایی دارد.

برای استعلام قیمت ایزوگام ویژه مناطق معتدل و ایزوگام ویژه مناطق سردسیری آسابام با واحد فروش تماس بگیرید.

ارزانترین نوع ایزوگام با کیفیت پلیمری

زمانی که صحبت از ارزان ترین ایزوگام دلیجان به میان میاید شاید به این فکر کنید که کیفیت و مواد اولیه ایزوگام ارزان باید چطور باشد؟ در بازار با قیمت های پائین روبرو می شوید و نمیدانید که قیمت پائین تر می تواند استفاده از مواد اولیه با کیفیت پائین تر تولید شده باشد. در هنگام خرید ایزوگام باید خیلی مراقب باشید که در دام افراد سودجو گرفتار نشوید.اگر ایزوگام ارزان و بی کیفیت بخرید تازه متوجه می شوید که دو برابر هزینه کرده اید. ارزان ترین قیمت ایزوگام دلیجان که از شرکت آسابام بارگیری می شود دارای گارانتی کیفیت محصول است.

مدیر عامل بهترین ایزوگام دلیجان
مهندس حسن شفیعی، مدیر عامل بهترین ایزوگام دلیجان

قیمت یک رول ایزوگام ارزان

شرکت ایزوگام آسابام دلیجان محصولات خود را در بالاترین سطح کیفیتی تولید می کند. تولیدکننده عایق رطوبتی ایزوگام در 15 کلاس و گرید مختلف (داخلی و صادراتی) است.

انواع ایزوگام تک لایه، دولایه، سه لایه و سفارشی با پوشش های فویل دار و طرح دار (استخری، چمنی، آجری و …) را تولید می کند. قیمت رول ایزوگام آسابام در آسابام به روز نهایی می شود و بهای فروش یک رول عایق ایزوگام بر اساس کیفیت قیر و وزن و ضخامت ایزوگام متغیر است. ارزان ترین ایزوگام دلیجان قیمتی اقتصادی دارد و از درب کارخانه بارگیری می شود.

بهترین ایزوگام سوپر صادراتی دلیجان
بهترین ایزوگام سوپر صادراتی دلیجان برند طراوت دلیجان

قیمت بهترین نوع ایزوگام 1402

با توجه به افزایش قیمت مواد اولیه در سال جدید از طرف تولید کنندگان آنها، هزینه های تولید ایزوگام افزایش یافته و این تولیدات در کارخانه و پس از محاسبه قیمت تمام شده بعلاوه میزان سود ابلاغ شده از جانب وزارت صنایع در اختیار مصرف کننده قرار می گیرد.

در نهایت به این نتیجه می توان رسید که افزایش قیمت در تولیدات ایزوگام و عایق های رطوبتی ارتباطی به تولید کننده ندارد و افزایش قیمت انواع ایزوگام به ناچار اعمال می شود.

کارخانه آسابام به خریداران خود اطمینان میدهد که ایزوگام را با کیفیت و بدون کاهش کیفیت مواد اولیه و افزودن مواد غیر استاندارد  تولید و ارزان ترین قیمت ایزوگام در سال جاری را ارائه میدهد.

بارگیری بهترین ایزوگام دلیجان برای پشت بام
بارگیری بهترین برند ایزوگام دلیجان برای پشت بام

قیمت ایزوگام سه لایه دلیجان

شرکت تولیدی آسابام واقع در قطب صنعتی دلیجان با تولید انبوه ایزوگام های صادراتی و سوپر صادراتی، با ضخامت و وزن های مختلف و در لایه های فراتر از استاندارد خود توانسته در میان کشور های اروپائی، با استاندارد قابل ملاحظه و سختگیرانه، جایگاهی ارزشمند را برای ایزوگام ایران بدست بیاورد.

این شرکت با بهره گیری و تلفیق دانش روز، تجهیزات کنترل کیفیت استاندارد و ماشین آلات به روز شده و به کارگیری نیروی انسانی دلسوز و کار آزموده، توان تولید ایزوگام سه لایه سفارشی را به قیمت روز دارد.

آسابام از فرصت ایجاد شده برای همکاری با شرکت ها و پیمانکاران ساختمانی و تاسیساتی و همچنین مدیران پروژه های بزرگ صنعتی استقبال میکند.

بهترین پشم و شیشه دلیجان
بهترین پشم و شیشه دلیجان،پشم و شیشه نیایش دلیجان

قیمت ارزان ترین ایزوگام از کارخانه

شرکت آسابام دلیجان تولیدکننده بهترین و مرغوب ترین ایزوگام استاندارد است و  همچنان آن رادر دستور کار دارد، .چرا که می داند خرید ایزوگام بی کیفیت در دراز مدت ضررهای بسیاری به خریدار خواهد زد. ایزوگام ارزان قیمت به معنی ایزوگام بی کیفیت و غیر استاندارد نیست بلکه عایق رطوبتی با کیفیت تمام مشخصه های استاندارد را دارد. ارزان ترین قیمت ایزوگام با دقت و توجه بر نوع ایزوگام و ضخامت و وزن هر رول ایزوگام به خریدار پیشنهاد میشود. با خرید ایزوگام از کارخانه خریدی مطمئن را تجربه می کنید.

منظور ما از ارزان ترین قیمت ایزوگام یعنی ایزوگام باکیفیت در فروش عمده از درب کارخانه با قیمت فوق العاده عرضه می شود.

بارگیری شبانه روزی بهترین مارک ایزوگام
بارگیری شبانه روزی بهترین مارک ایزوگام، برند آسابام دلیجان

لیست قیمت ایزوگام بدون نصب

همواره تهران و شهرهای اطراف آن از جمله مهمترین عوامل در تعیین میزان تقاضای بازار بوده است. تولید ارزان ترین قیمت ایزوگام موجب می شود که مصرف کننده در هر نقطه از تهران و یا در شهرهای دیگر و با هر نوع پروژه ای بتواند از امکانات شرکت آسابام دلیجان استفاده کند. ایزوگام ارزان که در تهران و شهرهای اطراف آن برای فروش آماده می شود به روز تولید شده و بسته بندی و بارگیری می شود و در محل پروژه هم تحویل می گردد.

بهترین و ارزان ترین قیمت ایزوگام دلیجان برای پروژه های مختلف فرصتی است که فروش و توزیع این محصول در تهران و محله های مختلف آن و شهرهای اطراف با سهولت انجام شود.

بهترین کارخانه ایزوگام دلیجان
بهترین کارخانه ایزوگام دلیجان، کارخانه ایزوگام آسابام دلیجان

بهترین ایزوگام پلیمری برای پشت بام

شرکت ایزوگام آسابام دلیجان خود به تنهایی امکان پشتیبانی از پروژه های ساخت و ساز و عمرانی در سراسر کشور و با توزیع و پخش مستقیم را دارد و به این ترتیب با خیال آسوده و با اطمینان خاطر اقدام به خرید عایق های پیش ساخته از طریق شرکت های عمرانی صورت می گیرد. انواع ایزوگام هر یک کاربرد متنوع دارند مثلاً بیشترین و معمول ترین مصرف ایزوگام برای پشت بام و دیوار است. عایق های رطوبتی که ارزان ترین قیمت ایزوگام دلیجان را دارند باید حتماً در هنکام خرید از نظر کیفیت بررسی شوند.

چسباندن بهترین ایزوگام دلیجان
چسباندن بهترین ایزوگام دلیجان، برند آسابام

راه‌های ارتباطی با شرکت ایزوگام آسابام دلیجان

دفتر مرکزی فروش ایزوگام دلیجان درب کارخانه

 

تلفن کارخانه ایزوگام آسابام دلیجان:

 

08644433616-8

 

08644433517

 

فکس و دورنگار:

 

08644433516

 

ایمیل شرکت ایزوگام آسابام دلیجان:

 

info@asabam.com

 

سایت شرکت ایزوگام آسابام دلیجان:

 

asabam.com

 

آدرس کارخانه ایزوگام آسابام دلیجان:

 

استان مرکزی، دلیجان، کیلومتر 5 جاده اصفهان، شهرک صنعتی دلیجان، بلوار تلاشگران جنوبی، نبش سر

Leave a comment