Skip links

بهترین مارک ایزوگام

بهترین مارک ایزوگام

در این مطلب می‌خواهیم در مورد بهترین مارک و برند ایزوگام و شاخصه‌ها و فاکتورهای مهم انتخاب بهترین برند ایزوگام صحبت کنیم.

بارگیری بهترین ایزوگام دلیجان برای پشت بام
بارگیری بهترین برند ایزوگام دلیجان برای پشت بام

معتبرترین برندهای بازار ایزوگام

در حال حاضر دو برند ایزوگام دلیجان و ایزوگام شرق در ایران و منطقه ازنظر برندینگ و آوازه بازار در رنک خوبی هستند و اعتبار خوبی را بین مشتریان داخلی و بین‌المللی کسب نموده‌اند.

ایزوگام دلیجان، به عنوان نامی‌ترین، شناخته‌ترین و درعین‌حال باکیفیت‌ترین مارک ایزوگام در ایران و جهان است و شرکت‌های تولید عایق‌های رطوبتی و ایزوگام منطقه دلیجان از شرایط خوب کیفی برخوردار هستند.

فاکتورهای انتخاب بهترین مارک ایزوگام

برای انتخاب بهترین ایزوگام و عایق رطوبتی باید شاخص‌ها و معیارهای متفاوتی را اندازه‌گیری و امتیازدهی کرد. این شاخص‌ها با توجه به اصول و نوع ایزوگام ازنظر آب و هوایی و اقلیمی متفاوت است.

برای مثال ایزوگام منطقه گرم و مرطوب با ایزوگام منطقه سرد و خشک بسیار متفاوت است و با یک متر سنجش نمی‌شوند.

این معیارها با توجه به ضوابط ملی و بین‌المللی در سطوح مختلف و نوع استاندارد تولیدی متفاوت هست.

به‌طورکلی معیارهای سنجش بهترین مارک و برند ایزوگام به شرح ذیل است:

نوع مواد اولیه

تکنولوژی پخت

محل کارخانه

نوع ترانزیت و حمل‌ونقل ایزوگام

روش نگهداری

فرمول پخت ایزوگام

نوع چیدمان جهت حمل و نگهداری رول ایزوگام

و کمترین موردی که بدان توجه می‌شود. مواد و محلول‌های متشکل و ترکیبات شیمیایی محلول آب در تشت قیر برای تشکیل ایزوگام است.

بارگیری شبانه روزی بهترین مارک ایزوگام
بارگیری شبانه روزی بهترین مارک ایزوگام، برند آسابام دلیجان
بهترین مارک ایزوگام استخری، ایزوگام شایلین دلیجان
بهترین مارک ایزوگام استخری، ایزوگام شایلین دلیجان برند آسابام دلیجان

نوع مواد اولیه:

همان‌طور که مستحضرید ایزوام ازنظر کیفی به سه نوع:

درجه‌یک با مواد فوق‌العاده باکیفیت

درجه‌دو با مواد اولیه استاندارد و معمولی

درجه سه با مواد اولیه بی‌کیفیت و بسیار ارزان

شرکت ایزوگام آسابام با توجه به اهداف و چشم‌انداز چندین ساله و حفظ کیفیت و ماندگاری برند آسابام تحت هیچ شرایط ایزوگام درجه‌دو و سه تولید نمی‌کند و برند خود را تحت هیچ شرایطی حتی در خرابی بازار و اقتصاد به مرحله زوال نمی‌برد. مشتریان و تجار محترمی که با شرکت ایزوگام آسابام مراوده تجاری و مالی دارند این ادعا را باور دارند و بسیاری از مشتریان ما در سطح وفاداری در حال سفارش و خرید ایزوگام خود هستند؛ که این نشان از حفظ کیفیت آسابام و تبعیت نکردن از رقبا برای کاهش قیمت و فروش بیشتر است.

بارگیری بهترین ایزوگام دلیجان
بارگیری بهترین ایزوگام دلیجان، برند آسابام دلیجان

تکنولوژی پخت:

با توجه به سال ساخت کارخانه ایزوگام و نوع تجهیزات و کشور سازنده قطعات دارای فنّاوری‌های متفاوت پخت هستند. با توجه به تحریم‌های بین‌المللی شرکت‌های تولیدی و کسب‌وکارها جهت تأمین قطعات و راه‌اندازی کارخانه ایزوگام در شرایط فعلی امری بسیار سخت و طاقت‌فرسا است. به‌نوعی که برای تأمین یک پیچ از دستگاه پخت باید هزاران روش به کاربرد تا آن قطعه تأمین و به کارخانه برسد. شرکت آسابام در زمان تا سیس از دستگاه‌های کاملاً جدید و تکنولوژی پخت مدرن استفاده کرده است. می‌توان ادعا داشت بیش از چهل درصد کیفیت نهایی ایزوگام وابسته به تجهیزات و تأسیسات کارخانه و نوع فنّاوری پخت هست و مابقی را مدیون کیفیت مواد اولیه و شاخص‌های دیگر دانست.

محل کارخانه:

با توجه به نوع سوخت کارخانه، آب‌وهوا، دسترسی به شاه‌راه اصلی جهت حمل ایزوگام، دسترسی به نیروگاه‌های تأمین برق و نیروی کار مجرب شرکت‌های مستقر در شهرک‌های صنعتی دلیجان از همه نظر در موقعیت رشد فوق‌العاده‌ای قرارگرفته‌اند. شرکت آسابام نیز از این نعمت مستثنا نبوده و به لطف الهی با توجه به مسیر رشد شهرستان دلیجان به‌عنوان یکی از شهرهای صنعتی و قطب ایزوگام کشور در این زنجیره استراتژیک قرارگرفته و همواره موردتوجه مسئولین بوده است. لذا برای خرد ایزوگام وب و باکیفیت پیشنهاد می‌گردد از برند ایزوگام دلیجان استفاده کنید تا کیفیت و جنس ایزوگام را به‌عین ببینید.

تولید ایزوگام آساگستر شرق
تولید ایزوگام آساگستر شرق برند آسابام دلیجان

نوع ترانزیت ایزوگام:

با توجه به وضعیت جاده‌ها و مسیرهای مواصلاتی شهرستان دلیجان که به‌عنوان یکی از شاهراه‌های اصلی جنوب به شمال و بالعکس است. در کوریدور جغرافیایی به‌عنوان منطقه حیاتی و استراتژیک کشوری عنوان‌شده است.

طرح توسعه راه‌آهن سریع‌السیر تهران به اصفهان نیز عامل دیگر رشد ترانزیتی و عامل تقویت بیشتر صنعت ایزوگام کشور خواهد بود با اضافه شدن راه‌آهن برای حمل‌ونقل ایزوگام و عایق‌های رطوبتی برای امر صادرات و ارسال بار در زمان اعتصاب رانندگان جاده‌ای کشور به‌عنوان یک طرح جایگزین جهت شکسته شدن قیمت حمل که یکی از مهم‌ترین عوامل مستقیم و تأثیرگذار در قیمت مواد اولیه و ایزوگام است و به‌نوعی باعث ایجاد رقابت در ناوگان ریلی و جاده‌ای می‌گردد.

روش نگهداری:

با توجه نوع ایزوگام درخواستی مشتری جهت نگهداری ایزوگام در انبارهای سرپوشیده با تهویه مناسب و به‌دوراز تابش مستقیم آفتاب و گرما، عدم وجود رطوبت پیشنهاد می‌شود. برای انبار محصول ایزوگام نباید بیش از چند ماه انبار شود، زیرا ایزوگام محصولی مصرفی با مواد اشتعال‌زا و شیمیایی هست که وجود دمای بالا و پایین باعث کاهش کیفیت محصول شده و درنتیجه باعث کاهش عمر مفید عایق رطوبتی و ایزوگام می‌گردد.

انبار بهترین ایزوگام دلیجان
انبار بهترین ایزوگام دلیجان برند آسابام

فرمول پخت:

با توجه به محرمانه بودن دستور پخت ایزوگام هر شرکت نسبت به رقیبش مانند ساخت نوشابه شرکت کوکاکولا که دستور و فرمول ساخت را در اختیار هیچ شرکتی قرار نداده. شرکت آسابام هم از این قاعده مستثنی نیست.

ولی هر شرکتی برای برتری نسبت به رقبایش سعی در بهبود فرمول پیشنهادی خود در مرور زمان است که این امر باعث تغییرات در کیفیت نهایی محصول می‌گردد. شرکت ایزوگام آسابام به‌منظور حفظ کیفیت محصولاتش و قدرت رقابت کیفی با رقبا گروه تحقیق توسعه‌ای از دانشگاهیان و کنترل کیفیت تشکیل داده تا محصولات به‌صورت موازی پس از تست و آزمون قطعیت به چرخه تولید عمده بازگردد که باعث کاهش خطا و حفظ تداوم کیفیت جهت امر مشتری مداری و اعتبار برند و مارک آسابام در بازار ایزوگام و صادرات ایزوگام می شود.

نوع چینش رول ایزوگام:

طبق نظریه کارشناسان فیزیک و کارشناسان بسته‌بندی محصول در مورد ایزوگام و عایق‌های رطوبتی که ه شکل استوانه یا رول هستند جهت پایداری کیفیت و عدم پارگی در لایه‌ها و بافت محصول بهترین روش چیدن بار ایزوگام و رول به‌صورت عمودی و مستقیم در محیطی بدون شیب و سطح صاف بدون وجود اشیاء تیز و برنده است. در غیر این صورت باعث کاهش کیفیت و خرابی محصول گردیده و ارجاعی محصولات و کاهش اعتبار برند در بازار را سبب می‌گردد.

آب مورداستفاده در تشت قیر ایزوگام:

این مورد که عنوان شد کمتر بدان توجه شده از عوامل پنهان و تأثیرگذار در کیفیت نهایی محصول می‌شود. وجود املاح معدنی متفاوت در تشت قیر مانند سدیم، کلر، نمک، آهک، گوگرد و… با توجه به نوع ایزوگام تولیدی باعث افزایش یا کاهش کیفیت محصول نهایی می‌گردد که شرکت آسابام این مورد و حتی دمای جایگشت‌های مختلف کارخانه جهت تولید ایزوگام مرغوب و باکیفیت را مورد واکاوی و رصد قرار داده است تا باافتخار به‌عنوان بهترین تولیدکننده ایزوگام برند دلیجان باشد.

بارگیری شبانه روزی بهترین مارک ایزوگام
روش صحیح چیدن رول بهترین ایزوگام دلیجان برند آسابام

جهت آشنایی ب محصولات شرکت آسابام دلیجان به مطلب قیمت ایزوگام آسابام دلیجان نگاهی داشته باشید.

راه‌های ارتباطی با شرکت ایزوگام آسابام دلیجان

دفتر مرکزی فروش ایزوگام دلیجان درب کارخانه

تلفن کارخانه ایزوگام آسابام دلیجان:

08644433616-8

08644433517

فکس و دورنگار:

08644433516

ایمیل شرکت ایزوگام آسابام دلیجان:

info@asabam.com

سایت شرکت ایزوگام آسابام دلیجان:

asabam.com

آدرس کارخانه ایزوگام آسابام دلیجان:

استان مرکزی، دلیجان، کیلومتر 5 جاده اصفهان، شهرک صنعتی دلیجان، بلوار تلاشگران جنوبی، نبش سروستان 3

مدیر عامل بهترین ایزوگام دلیجان
مهندس حسن شفیعی، مدیر عامل بهترین ایزوگام دلیجان

Leave a comment